Wszystkie kategorie

Solar Street Light

Słoneczne lampy uliczne wykorzystują światło słoneczne jako energię, akumulator jako energię i lampy LED jako źródło światła. Słoneczne lampy uliczne można ładować w ciągu dnia i używać w nocy bez skomplikowanego i kosztownego układania rurociągów. Mogą dowolnie dostosować układ lamp, który jest bezpieczny, energooszczędny, wolny od zanieczyszczeń, bez obsługi ręcznej, stabilny i niezawodny, energooszczędny, energooszczędny i bezobsługowy.

System składa się z modułu ogniwa słonecznego (wraz ze wspornikiem), trzonka lampy LED, kontrolera, baterii i słupka lampy. W systemie zasilania energią słoneczną wydajność baterii bezpośrednio wpływa na kompleksowe koszty i żywotność systemu. Bateria używana przez naszą firmę BETTERLED Lighting to bateria litowo-żelazowo-fosforanowa o żywotności 5-8 lat. Panel słoneczny używamy polikrzemowego fotowoltaicznego panelu słonecznego, wysokiej wydajności konwersji fotoelektrycznej, większej prędkości ładowania. Korpus lampy wykorzystuje aluminium odlewane pod wysokim ciśnieniem, jest bardzo mocne, a także dobre do rozpraszania ciepła.

Sprzyja to redukcji wymiarów systemu; Kontroler ładowania i rozładowania ma kontrolę optyczną, kontrolę czasu, ochronę przed przeładowaniem i ochronę przed odwrotnym podłączeniem, co jest opłacalne.