Wszystkie kategorie

Profil firmy

2023-04-07_091424

Betterled (Shanghai Leiqiong Lighting Technology Co., Ltd.) została założona w 2009 roku, z siedzibą w Szanghaju. Przeszliśmy certyfikację systemu jakości ISO9001: 2015, certyfikację systemu zarządzania środowiskowego ISO14001: 2015 oraz certyfikację systemu bezpieczeństwa i higieny pracy ISO45001.

Betterled ma silny personel badawczo-rozwojowy, który jest.

profesjonalista w obszarach zastosowań LED, elektroniki, oświetlenia, konstrukcji, specjalnych zasilaczy LED, projektowania technicznego i tak dalej.

Poświęcają się opracowywaniu i produkcji ponad 10 rodzajów rocznych opracowanych produktów, które są zaawansowane technologicznie, modne i wysokiej jakości. Wszystkie nasze produkty posiadają aprobatę CE i zgodność z RoHS, część produktów zyskuje SAA, CB Certyfikat GS, UL. Ponad 90% produktów jest eksportowanych do Europy, Ameryki Północnej, Azji i innych obszarów.

Uważamy, że „jakość produktu” jest naszym rdzeniem, „niezawodność, praktyczność i niski koszt” jako koncepcja projektowania produktu, aby zapewnić produkty wysokiej jakości z najlepszą obsługą w branży oraz postępować z klientami w sposób uczciwy i odpowiedzialny.

Lepsze oświetlenie, lepszy świat!

Certyfikat

Przetwarzanie