Wszystkie kategorie

W Betterled Lighting koncentrujemy się na jakości.

1. Usługa przedsprzedażna

Betterled Lighting ma ponad 10 profesjonalnych projektantów i inżynierów. Mają bogate doświadczenie w projektowaniu oświetlenia zewnętrznego i przemysłowego, takie jak projektowanie konstrukcji, projektowanie optyki, projektowanie systemów zarządzania ciepłem i projektowanie form.

2. W serwisie sprzedaży

Posiadamy wiele urządzeń do produkcji i testowania, aby upewnić się, że każdy produkt naszej firmy jest niezawodny, testowalny i wysokiej jakości, a zakłady produkcyjne i możliwości są najlepsze w tej dziedzinie. Prawie 90% produktów uzyskało certyfikat CE CB ROHS ENEC i inne.

Betterled Light może dostarczyć klientowi raport z testu i plik IES, aby produkty były kwalifikowane.

3. Obsługa posprzedażna

Betterled Lighting przetworzy dostawę towarów, po otrzymaniu klienta potwierdzimy z klientami, czy towary są dobrze zapakowane. Jeśli wystąpi jakikolwiek problem z produktami, Betterled pomoże znaleźć przyczynę i pomoże klientom szybko rozwiązać problem.

1, usługa przedsprzedażna

Mamy ponad 10 profesjonalnych projektantów i inżynierów. Nasz zespół projektowy jest doskonały w projektowaniu oświetlenia zewnętrznego i przemysłowego, takim jak projektowanie konstrukcji, projektowanie optyki, projektowanie systemów zarządzania ciepłem i projektowanie form

2, w sprzedaży usługi

Posiadamy wiele urządzeń do produkcji i testowania, aby upewnić się, że każdy produkt naszej firmy jest niezawodny, testowalny i wysokiej jakości

Urządzenia i zdolności produkcyjne

Sprzęt do testowania

1)Test optoelektroniki

2) Test mgły solnej

3) Przyrząd do kontroli temperatury

4) Test rezystancji uziemienia

3, usługi po sprzedaży

Przetworzymy dostawę towaru, po otrzymaniu klientów, potwierdzimy z klientami, czy towary są dobrze zapakowane. Jeśli wystąpi jakikolwiek problem z produktami, pomożemy znaleźć przyczynę i pomożemy klientom szybko rozwiązać problem.

H6WL-4236-6074-c385-a7bb-722d

ZAPYTANIE